2020

Pět příběhů pěti mužů, kteří se potýkají s nemocí nebo čelí její hrozbě. S nadhledem, místy humorem, ale i vážností, ze které mrazí, reflektují muži, i jejich partnerky před kamerou potíže, které nemoc přináší, sdělují nám své strachy a nejistoty. Dávají tak divákům příležitost setkat s nemocí tváří v tvář nejen na poli medicíny, ale i nahlédnou do zákoutí lidské duše.

2020

Potkal Edisona i Teslu, soupeřil s Křižíkem, a vsadil na střídavý proud. Byl strůjcem velkolepého podnikání, které ovlivnilo hospodářský vývoj v českých zemích na celá desetiletí. Nový dokumentární portrét o velkopodnikateli Emilu Kolbenovi uvede Česká televize.

Dokumentární film přibližuje životní dráhu velkopodnikatele Emila Kolbena ve spojení s jeho světoznámou značkou ČKD, jíž byl zakladatelem a dlouhodobým ředitelem. Spolu s jeho osudem, který krutě ukončila válka, sledujeme i příběh jeho podniků od jejich vzniku až do současnosti.

2019

Dokumentární film o krutosti dějin 20. století, jejichž kola dokázala semlít i lidsky a fyzicky tak krásného, nezdolného a velkorysého člověka, jakým byl Gustav Frištenský.

2018

Celovečerní snímek Na tělo odhaluje osobní nastavení a životní filozofii fotografa Jindřicha Štreita. Původně byl zamýšlen jako pocta k jeho sedmdesátinám v roce 2016 a jeho hlavním tématem mělo být sepjetí fotografa s krajinou Sudet a jejími lidmi, kde Štreit celý život žije. Téma ale přerostlo autorku, která díky dlouhému času stráveného přípravou a komunikací s fotografem se rozhodla pro intimnější sondu do jeho života.

2011

Dokumentární film sleduje život Jiřího Voskovce v Americe od roku 1950 do jeho smrti s přesahem do současnosti. Příběh je vyprávěn z pohledu jeho mladší dcery Gigi, která jde po stopách života svého otce, setkává se s jeho přáteli a spolupracovníky a zjišťuje, kdo vlastně byl její otec Jiří‑George Voskovec.